Нове виправдання бездіяльності від Держлісагентства

Шлейф нерозв’язаних проблем тягнеться за Державним агентством лісових ресурсів. Серед усіх проблем споживачів деревини найбільше стосуються питання:

  • новий порядок отримання сертифікатів походження;
  • “місяць тиші” у нових (підтриманих очільником ДАЛРУ) Санітарних правилах, який цьогоріч призупинив роботу підприємців, але не зупинив короїдів;
  • перехід на міжнародні стандарти якості деревини, які б стали на заваді багатьох корупційних схем, в тому числі експорту необробленої деревини.

Але найбільше нас турбують нові правила торгівлі деревини. Розроблені два роки тому Держлісагенством спільно з профільними асоціаціями, вони могли б врегулювати частину проблем у торгівлі. Натомість проект “правил” став додатковим подразником у відношеннях лісівників і підприємців.

І от керівниками лісової галузі знайдено новий привід нічого не робити, бо так постановив суд! І не має значення, що вам по Статуту дані всі права офіційно врегульовувати відносини між продавцями і покупцями деревини.

Відтепер, якщо ви не бажаєте виконувати власні нормативні акти, а може й пару-тройку Законів або Кодексів, ви також можете звернутися в суд.

У якості прикладу – запит нашої асоціації та відповідь Держлісагентства.

 

запит 16.11.17

відповідь 23.11.17

 

Залишилися питання? Дзвоніть нам за телефоном (096) 525-57-21 або відправте своє повідомлення по електронній пошті chernigivderevprom@gmail.com