Лісові герої. Відео про одного з тих, для кого Програма ФЛЕГ працювала усі 8 років свого існування

ФЛЕГ представляє нове відео в серії про «Лісових героїв»

Герой цього 5-хвилинного ролика – Юрій Ляховий з Чернігова. Він працює в Асоціації лісозаготівельних і деревообробних підприємств Чернігівлісдеревпром і захищає інтереси лісового бізнесу. Юрій вірить, що тільки збалансоване і легальне управління лісами може забезпечити стабільність та довгострокові прибутки бізнесу. Юрій хоче, щоб Україна була процвітаючою лісовою державою і щоб його діти, онуки і правнуки отримали в спадок від нас здоровий ліс. Публікації та дослідження ФЛЕГ допомагають Юрію аналізувати лісове законодавство і шляхи його вдосконалення.

Серія відео «Лісові герої» присвячена людям, які піклуються про ліс і зберігають його для майбутніх поколінь. Всіх «Лісових героїв» об’єднує також те, що вони працювали з ФЛЕГ II. Програма, яка фінансується Європейським союзом, завершує свою роботу в цьому році. Серія про «Лісових героїв» – це один з форматів підведення підсумків роботи за 5 років існування Програми.

Офіційний сайт програми ФЛЕГ II

Виробництво: Агентство Panda
Режисёр – Надія Корміліцина
Продюсер – Нікіта Пурижинський
Оператор-постановщик – Євген Зиновьєв
Аерозйомка – Роман Ковальов
Монтаж/Корекція кольору –Нікас Котіч

Автор: додав Олег Листопад

Джерело: Український лісовод

Залишилися питання? Дзвоніть нам за телефоном (096) 525-57-21 або відправте своє повідомлення по електронній пошті chernigivderevprom@gmail.com