Мінінфраструктури повідомило про проблеми з автоперевезеннями до Туреччини

988e777ec0fa175ac97e920bf460dffba565177eМіністерство інфраструктури повідомило про напружену ситуацію на кордоні та в портах Туреччини з пропуском транспортних засобів українських автоперевізників і рекомендувало утриматися від здійснення перевезень із України до Туреччини на підставі двосторонніх дозволів до вирішення цього питання. Про це йдеться в оголошенні відомства від 2 червня, передає УНН.

“Співробітники турецьких контролюючих органів відмовляються оформлювати українські транспортні засоби, які здійснюють перевезення вантажів між Україною та Туреччиною у двостороньому сполученні на підставі разових двосторонніх дозволів. Аргументація відмови полягає в тому, що ніби-то українські перевізники повністтю використали квоту зазначених дозволів другого кварталу і виконати перевезення на підставі поданих дозволів зможуть лише після 1 липня 2016 року”, – йдеться у повідомленні.

При цьому вказано, що позиція Міністерства інфраструктури України полягає в тому, що українська сторона не погоджувалась з поквартальним використанням турецьких двосторонніх дозволів у 2016 році, відповідні домовленості, щодо поквартального використання двосторонніх дозволів планувалося лише в 2015 році.

“У той же час, в протоколі засідання 2015 року українська сторона не брала на себе будь-яких зобов’язань, щодо поквартального використання дозволів на право здійснення двосторонніх перевезень вантажів територією Турецької Республіки, які були передані турецькою стороною, про що неодноразово повідомляла турецьку сторону”, – додали у відомстві.

Однак, зазначили у Мінінфраструктури, на сьогоднішній день питання не врегульоване і потребує вирішення на найближчому засіданні змішаної українсько-турецької Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень. “Українська сторона проініціювала проведення цього засідання в червні 2016 року, але до сьогоднішнього часу турецька сторона не погодила дату і місце проведення засідання”, – сказано у повідомленні.

“Враховуючи викладене, Міністерство інфраструктури України наполегливо рекомендує вітчизняним автоперевізникам утриматись від здійснення перевезень з України до Туреччини на підставі двосторонніх дозволів до узгодження позицій України та Турецької Республіки з даного питання. В цей час виконання таких перевезень можливе лише на підставі багаторазових дозволів ЄКМТ та дозволів ОЧЕС”, – йдеться у повідомленні.

 

 

Джерело: УНН
Залишилися питання? Дзвоніть нам за телефоном (096) 525-57-21 або відправте своє повідомлення по електронній пошті chernigivderevprom@gmail.com