У рейтингу Кабміну Чернігівська область – найгірша, після Донецької та Луганської

Кабінет Міністрів України опублікував дані моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2015 рік. Чернігівщина у рейтингу – третя знизу, після неї лише частково окуповані Донецька та Луганська області. Перше місце посіла Харківська область. Відповідні дані розміщено на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

gr_25.05.16_reytibg

Загальну рейтингову оцінку регіонів розраховували за 64 показниками, які згруповані за 12 напрямами

Тож Чернігівщина посідає: 24 місце з соціального захисту та безпеки; 23 – з економічної ефективності; 23 – з доступності і якості послуг у сфері охорони здоров’я; 21-з економічної і соціальної згуртованості; 19 – з розвитку інфраструктури; 16-з інвестиційного розвитку і зовнішньоекономічного співробітництва; 16 – з фінансової самодостатності; 16 – з відновлюваної енергетики та енергоефективності; 14 -з ефективності ринку праці; 13 – з раціонального природокористування та якості навколишнього середовища, 12 – з розвитку малого і середнього підприємництва; 4 – з доступності і якості послуг у сфері освіти.

Источник: Gorod.cn.ua

Залишилися питання? Дзвоніть нам за телефоном (096) 525-57-21 або відправте своє повідомлення по електронній пошті chernigivderevprom@gmail.com