Влада Чернігівщини готує меморандум з Асоціацією «Чернігівлісдеревпром»

11 травня в Ічні відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин, яке провів її очільник Віктор Кияновський.

Члени постійної комісії розглянули питання «Про підписання Меморандуму про співпрацю між обласною радою, облдержадміністрацією та Асоціацією лісозаготівельних і деревообробних підприємств області «Чернігівлісдеревпром» та постійними лісокористувачами».

Учасники засідання погодилися, що співпраця між лісокористувачами, деревообробниками та місцевою владою необхідна. Жваву дискусію викликали питання залучення якнайбільшого кола лісокористувачів та деревообробників до підписання меморандуму, а також завдання і повноваження спільної робочої групи, яку пропонується створити для налагодження співпраці між сторонами угоди.

Після обговорення меморандуму було ухвалено рішення про необхідність доопрацювання цього документу.

Окрім того, комісією дули були розглянуті інші питання. Заслухавши інформацію про роботу місцевого єгерського підприємства ТОВ МРП «Єгер», депутати профільної комісії визнали його діяльність задовільною. Також народні обранці обговорили проект рішення обласної ради щодо затвердження зони санітарного водозабору для компанії «САН ІнБев Україна» та прийняли рішення підтримати цей документ на черговому пленарному засіданні.

????????????????????????????????????

01 (1)

????????????????????????????????????

 

У статті використані матеріали сайту Чернігівської обласної ради

 

Навигация

Следующая статья:

Залишилися питання? Дзвоніть нам за телефоном (096) 525-57-21 або відправте своє повідомлення по електронній пошті chernigivderevprom@gmail.com