Тільки разом ми зможемо відстояти спільні інтереси

Гарний подарунок напередодні дня Святого Миколая для лісівників та деревообробників зробила Чернігівська обласна рада. Депутати одностайно прийняли рішення надіслати до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України звернення щодо недопущення ліквідації лісогосподарських підприємств.

9 грудня наша асоціація звернулась до представників деревообробного бізнесу із закликом захистити лісовий сектор економіки від руйнування. Лист та підписи підприємців оприлюднені на нашому сайті. Чернігівська обласна рада оперативно відреагувала та доручила обласному управлінню лісового та мисливського господарства спільно з асоціацією підготувати проект звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення ліквідації державних лісгоспів.

Слід зазначити, що обласне управління лісового господарства не залишилось осторонь та взяло участь у роботі над зверненням. Спільний проект за підписом начальника облуправління та голови асоціації був запропонований депутатам.

Питання було включене в порядок денний другої сесії сьомого скликання. Всі 54 присутні депутати, серед яких були лісівники та деревообробники, проголосували за направлення звернення у вищі органи державної влади.

Така недовіра до псевдо реформи лісового господарства не випадкова. Щоб якісно побудувати систему необхідно володіти досвідом, досконало знати галузь та до дрібниць прорахувати наслідки втручання. Ореол таємничості навколо “євроремонту”, створений керівниками галузі, породжує сумнів у наявності відповідних компетенцій та щирості намірів.

Тільки відкритість та врахування інтересів кожної сторони допоможе здійснити якісні зміни у лісовій галузі нашої країни. Пропонуємо лісівникам, деревообробникам, місцевим громадам, депутатському корпусу підтримати ініціативу в інших регіонах. Тільки разом ми зможемо відстояти спільні інтереси.

Асоціація “ЧЕРНІГІВЛІСДЕРЕВПРОМ”

18.12.2015 р.

Проект звернення ОДАПроект звернення ОДА_2

Залишилися питання? Дзвоніть нам за телефоном (096) 525-57-21 або відправте своє повідомлення по електронній пошті chernigivderevprom@gmail.com