Чернігівська обласна рада – є зворотній зв’язок!

Чернігівська обласна рада оперативно відреагувала на звернення Асоціації “ЧЕРНІГІВЛІСДЕРЕВПРОМ” від 9 грудня щодо реформування лісового сектору за підписом 38 представників деревообробного бізнесу.

Сьогодні, 16 грудня 2015 року, відбулося засідання постійної комісії обласної
ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів на якому були присутні начальник Чернігівського облуправління лісового та мисливського господарства Андрій Пивовар та голова Асоціації Валерій Лозицький.

В ході непростого обговорення порушеного питання комісією було прийнято рішення доручити Обласному управлінню лісового та мисливського господарства спільно з Асоціацією підготувати на чергове засідання обласної ради проект Звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення ліквідації державних лісгоспів.

Висловлюємо повагу голові обласної ради Вдовенко Ігору Станіславовичу, а також вдячність голові постійної комісії Кияновському Віктору Павловичу і всім депутатам, які підтримали наше звернення.

Залишилися питання? Дзвоніть нам за телефоном (096) 525-57-21 або відправте своє повідомлення по електронній пошті chernigivderevprom@gmail.com