Звернення деревообробників до Чернігівської обласної ради, обласної адміністрації та Мінагрополітики.

Деревообробна промисловість та лісове господарство занадто тісно між собою пов’язані. Тому Держлісагентство не має права робити однобічні, необдумані реформи. Підприємці-переробники за розвиток лісової галузі регіонів, за впровадження нових стандартів управління лісогосподарськими підприємствами, але проти їх розвалу.

Останні заяви керівників галузі, підміна терміну “розділення повноважень” на “вдосконалення функцій” у “Стратегії розвитку сільського господарства на 2015-2020 роки” свідчать про те, що ДАЛРУ не відмовилось від планів монополізувати управління лісовим ресурсом під своїм дахом.

Тому на загальних зборах нашої Асоціації було прийнято рішення звернутися до Міністерства агрополітики та продовольства України, Чернігівської обласної ради, Чернігівської обласної адміністрації із застереженням щодо такого “реформування”.

Голова правління асоціації “ЧЕРНІГІВЛІСДЕРЕВПРОМ” Валерій Подкоритов та голова асоціації Валерій Лозицький звернулися до підприємців-деревообробників та отримали гідну підтримку.

Звернення та підписи на його підтримку додаються.

ОДА 09.12.15

Додаток підписи

Залишилися питання? Дзвоніть нам за телефоном (096) 525-57-21 або відправте своє повідомлення по електронній пошті chernigivderevprom@gmail.com