Бізнес-зустріч з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР)

1801-2341_2Чернігівська ТПП запрошує керівників підприємств на бізнес-зустріч з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Захід має на меті  показати нові можливості для малого і середнього бізнесу, розказати, на що і як підприємці можуть отримати гранти ЄБРР, а також як співпрацювати з ЄБРР.

 

Серед експертів та доповідачів:
Катерина Ригг, менеджер національної програми – Консультації для малого бізнесу, Україна;
Марина Ісмаїла, старший банкір, регіональний представник з фінансового розвитку малого та середнього бізнесу ЄБРР в Україні;
Ірина Марченко, старший банкір, департамент “Промисловість  і сфера послуг” ЄБРР.

Під час заходу спеціалісти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) познайомлять учасників з умовами допомоги ЄБРР для приватного малого й середнього бізнесу і розкажуть про успішно реалізовані в Україні проекти. Також гості зустрічі матимуть можливість індивідуально проконсультуватися з представниками ЄБРР з питань розвитку власного бізнесу, зокрема, дізнатися, як і на що конкретно можна отримати гранти ЄБРР.

Програма

Зустріч відбудеться 3 грудня 2015 року (четвер) о 10:00 у конференц-залі Чернігівської ТПП (вул. Примакова, 7, м. Чернігів).

Участь у заході безкоштовна.

Попередня реєстрація обов’язкова!

За додатковою інформацією та з питань реєстрації звертайтесь за  тел.: (0462) 60-43-30, (066) 351-23-30, (097) 335-13-63 або e-mail: tatyana-selezen@yandex.ru.
Контактна особа —  Тетяна Селезень.

Опис діяльності: http://www.know-how.org.ua/wp-content/uploads/HowItWorks.pdf

Источник: Чернігівська ТПП

Навигация

Предыдущая статья: ←

Залишилися питання? Дзвоніть нам за телефоном (096) 525-57-21 або відправте своє повідомлення по електронній пошті chernigivderevprom@gmail.com