ПОРЯДОК видачі сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів

1. Цей Порядок визначає процедуру видачі сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів (далі – сертифікат).


2. Сертифікат видається підприємством – постійним лісокористувачем на партію лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів, оформлену однією товарно-транспортною накладною (товаросупровідним документом).

3. Сертифікат видається на безоплатній основі за формою, згідно з додатком 1.

4. Сертифікат видається у двох примірниках. Один примірник залишається у підприємства – постійного лісокористувача, що видав сертифікат. Другий примірник надається суб’єкту господарської діяльності, що здійснює придбання лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів.
Сертифікат може бути використаний протягом 1 (одного) календарного року з дати його видачі.
Строк зберігання сертифіката складає 3 (три) роки з дати його видачі.

5. Інформація про виданий сертифікат в електронному вигляді передається підприємствами – постійними лісокористувачами до Держлісагентства в одноденний строк з дня його видачі.
Держлісагентство, в одноденний строк вносить надану інформацію до електронного переліку виданих сертифікатів та розміщує її на своєму офіційному веб-сайті.

6. Для вивезення за межі митної території України в митному режимі експорту пиломатеріалів експортер подає до територіального органу Держлісагентства у паперовому або електронному вигляді повідомлення, у якому зазначається інформація про відповідність продукції, що експортується до виду, обсягу і розміру придбаних лісоматеріалів за формою, згідно з додатком 2, до якого додається специфікація (у довільній формі) на продукцію, що експортується.
Територіальний орган Держлісагентства протягом трьох календарних днів з дня отримання повідомлення та специфікації на продукцію створює в електронному переліку виданих сертифікатів в електронній формі висновок щодо достовірності наданих даних.

7. Держлісагентство та ДФС забезпечують електронний обмін даними щодо виданих та використаних після здійснення митних процедур сертифікатів.

Додаток 1,2

Залишити свій коментар

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

 

 

Залишилися питання? Дзвоніть нам за телефоном (096) 525-57-21 або відправте своє повідомлення по електронній пошті chernigivderevprom@gmail.com