Обговорення “Положення про порядок продажу необробленої деревини”

10071310 листопада в Державному агентстві лісових ресурсів України відбулося чергове засідання з розробки положення про порядок реалізації деревини. Асоціацію “Чернігівлісдеревпром” представляли Подкоритов В.І. та Лозицький В.Г.

Від імені Асоціації основні вимоги до нового документа, який визначатиме роботу ринку деревини, висловив Валерій Лозицький, а саме:
• Головне завдання — забезпечення рівних можливостей у забезпеченні сировиною власного виробництва малого, середнього та крупного бізнесу.
• Забезпечити функціювання постійно діючого конкурентного ринку деревини. Тобто аукціони не повинні обмежуватись лише щоквартальними торгами.
• Повинен бути знайдений баланс між попитом і пропозицією. Його можна знайти лише тоді, коли ціна буде задовольняти як деревообробників, так і лісівників. А доти, доки буде адміністративне регулювання ціни, ми не отримаємо позитивних змін.
• Нерезиденти мають право придбати лише ту деревину, яка не була викуплена внутрішніми споживачами і тільки на аукціоні.
• Біржа не повинна стояти осторонь всіх цих процесів. Вона повинна виконувати функції по регулюванню процесу торгівлі деревиною та надавати інформацію про динаміку цін та попиту і пропозиції на ринку деревини.

За результатами обговорення ці зауваження були частково враховані у проекті “Положення про порядок продажу необробленої деревини”.

134306

 

100648

102723

 

102705_1

Читати останню версію

Проект положення 10.11.2015

Залишити свій коментар

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

Залишилися питання? Дзвоніть нам за телефоном (096) 525-57-21 або відправте своє повідомлення по електронній пошті chernigivderevprom@gmail.com