Засідання робочої групи з удосконалення Положення про порядок реалізації необробленої деревини

dklg.kmu.gov.ua_55 листопада у Державному агентстві лісових ресурсів України відбулось засідання робочої групи з удосконалення Положення про порядок реалізації необробленої деревини.

Головною метою дискусії, що відбулася була розробка механізму реалізації необробленої деревини. Більшістю голосів замість пропонованих біржових торгів було вирішено зберегти формат аукціонних торгів з реалізації необробленої деревини, при цьому доповнивши їх рядом положень.

Асоціація «Чернігівлісдеревпром» запропонувала свою точку зору по порядку продажу необробленої деревини.
Як альтернативу для обговорення проекту Положення Асоціація «Чернігівлісдеревпром» запропонувала два варіанти організації продажу необробленої деревини.

Реалізація_1

Перший варіант реалізації деревини

 

Реалізація_2

Другий варіант реалізації деревини

Більшістю голосів учасники робочої групи зупинилися на другому варіанті реалізації необробленої деревини, так як не прийшли до єдиної думки з критеріям відбору покупців для укладання прямих довгострокових договорів. Робоча група також не визначилася з обсягом деревини для потреб соціальної сфери.

Розглянутий варіант реалізації необробленої деревини (другий варіант) обговорювалося робочою групою в найзагальнішому вигляді. Більш детально він буде обговорюватися на наступних засіданнях робочої групи. Всі пропозиції та доповнення від усіх зацікавлених сторін будуть розглянуті. Робота над документом триває.

 

20151105_3

Модератор робочої групи Олександр Рибак (ліворуч), начальник відділу Держлісагентства

 

20151105_4

Обмін думками

 

20151105_5

Лісники висловлюють свою точку зору по реалізації деревини

 

Навигация

Следующая статья:

Залишилися питання? Дзвоніть нам за телефоном (096) 525-57-21 або відправте своє повідомлення по електронній пошті chernigivderevprom@gmail.com