Дні проекту GIZ у Чернігові

1755-2303_origGIZ Fit for Partnership with Germany – це програма розвитку міжнародної співпраці Федерального міністерства економіки і технологій Німеччини. Програма націлена на розвиток економічного партнерства між українськими та німецькими компаніями. Українські підприємці – учасники програми – мають можливість придбати не тільки теоретичні, а й практичні навички, налагодити прямі контакти із закордонними партнерами.

22 жовтня у приміщенні Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, у рамках проекту підтримки експортерів, відбувся семінар “Дні проекту GIZ у Чернігові”.

Показово, що найбільшою групою підприємств серед присутніх на бізнес-майстерні “Як співпрацювати з Німеччиною”, були саме деревообробники нашої області, при цьому третина з них – це виробники кінцевого продукту: меблів, дитячих майданчиків, тренажерів тощо.

1755-2299_orig

Семінар проходив у режимі активного діалогу. Українськи експерти проекту GIZ Fit for Partnership with Germany задавали питання щодо проблем просування продукції на європейському ринку, як підприємці бачать шляхи вирішення цих проблем, подолання стереотипів і які очікування від співпраці із закордонними партнерами. Всі завдання виконувалися групами, результати записувалися на папері та детально обговорювалися всіма присутніми.

1755-2302_orig

Більшість учасників семінару, а це переважно керівники та провідні менеджери підприємств, бачать у європейському споживачеві надійного, сталого партнера, який знаходиться в умовах стабільного, передбачуваного ринку.
Саме з такими партнерами і країнами бажають працювати німецькі виробники серед яких, доречі, більше 70 % – це дрібні та середні підприємства. Нажаль Україна не може похвалитися стабільною економікою. Лише Ваші компетенції та успішне підприємство може стати переконливим доказом надійного партнерства. За майже півтора десятиліття існування довіра до програми GIZ у Німеччині стала настільки вагомою, що відкриває двері до споживачів, які у звичайних умовах не стали б контактувати із партнерами зі Східної Європи.

1755-2300_orig

Завдяки участі у цій Програмі і проходженню місячної бізнес-сессії в Німеччині, підприємства-учасники отримають знання, які допоможуть налагодити власне ефективне виробництво та менеджмент, зрозуміти своє місце на ринку і відповідним чином побудувати бізнес.

Більш детально з проектом можна познайомитись на веб-сайті Програми Федерального міністерства економіки і енергетики «Fit for Partnership with Germany»

Світлини для статті були люб’язно надані Чернігівською регіональною торгово-промисловою палатою

Юрій Ляховой

Навигация

Предыдущая статья: ←

Следующая статья:

Залишилися питання? Дзвоніть нам за телефоном (096) 525-57-21 або відправте своє повідомлення по електронній пошті chernigivderevprom@gmail.com