Про нас

IMG_0094Асоціація лісозаготівельних та деревообробних підприємств Чернігівської області України «ЧЕРНІГІВЛІСДЕРЕВПРОМ» є добровільним неприбутковим громадським формуванням, створеним громадянами України, керівниками та/або власниками деревообробних підприємств Чернігівської області України, на основі єдності інтересів для спільної реалізації такими громадянами своїх прав і свобод.
Асоціація поширює свою діяльність на територію Чернігівської області, та має регіональний статус.

Асоціація створюється та діє на основі добровільності, рівноправності її членів (учасників), самоврядування, законності та гласності. Асоціація вільна у виборі напрямів своєї діяльності.

Асоціація є юридичною особою з моменту її державної реєстрації у відповідності до чинного законодавства України, має самостійний баланс, відокремлене майно, рахунки в банківських установах, у тому числі валютні, необхідні печатки, штампи, бланки, символіку та іншу атрибутику, зразки яких затверджуються Виконавчою Дирекцією Асоціації. Символіка реєструється в порядку, встановленому чинним законодавством.

Асоціація в своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України
“Про об’єднання громадян”16 06.1992 року N 2460-XII, Конвенцією про свободу асоціацій та захист права на організацію № 87 від 09.07.1948р., цим Статутом, іншими нормативно – правовими актами, що регулюють діяльність громадських організацій.

Навигация

Предыдущая статья:

Следующая статья:

Залишилися питання? Дзвоніть нам за телефоном (096) 525-57-21 або відправте своє повідомлення по електронній пошті chernigivderevprom@gmail.com